תקנון אתר

״ענק הטבע והפיצוחים אונליין״

מבוא

אתר "ענק הטבע והפיצוחים אונליין״ ("האתר") מופעל ע"י חברת "י״ד השוק הגדול בע״מ" מספר ח"פ 516616695 ומשמש בתור אתר מכירות לרכישת פיצוחים, תבלינים ומוצרי מזון יבשים ("המוצר") האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הלקוח לבין החברה.

הרכישה

– האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של פיצוחים, תבלינים ומוצרי מזון יבשים, באמצעות האינטרנט
.
– ניתן לרכוש את המוצרים המוצגים באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
– הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
– מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ.
– החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
– סליקת האשראי באתר באמצעות מנגנון סליקה מושהית, אשר "תופס" את המסגרת בעת ביצוע העסקה. רק בעת ליקוט המוצרים בפועל יתבצע חיוב בכרטיס בהתאם למלאי שלוקט.

החזרות וביטולים

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.
ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני או הודעות טקסט מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר. אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול. מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

אספקה והובלת המוצר

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך אחד עד ארבעה ימי עסקים. החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי בסיכום מול שירות הלקוחות של החברה מראש. מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח. בימי הקיץ ייתכן ומוצרי שוקולד יימסו בהובלה. למידע עדכני בדבר מדיניות המשלוחים לחצו כאן

שירות לקוחות

ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה השירות ניתן בימים א'-ה' בין השעות 9:00-17:00.
באמצעות הצ'ט שבאתר או באמצעות עמוד יצירת קשר או באמצעות שליחת מייל ל [email protected]

אחריות ושירות

האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה. האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האתר מכירות "ענק הטבע והפיצוחים אונליין" החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר. הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה משימוש שגוי או נזק שנגרם ע"י הלקוח החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר.

אבטחת מידע ופרטיות

חברת "ענק השקעות ויזמות בע"מ" כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים בהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין. כפתור "שלח" יש משום הסכמה לחברת "ענק השקעות ויזמות בע"מ" או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות דוא"ל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו. חברת ענק השקעות ויזמות בע"מ לא תעביר את המידע לצד ג'.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית לדיון בכל תביעה.

מבצעים

קוד קופון ההנחה ANAK5 תקף להזמנה ראשונה באתר בלבד, הקוד מעניק 5% הנחה על כל המוצרים שאינם במבצע באתר –  קוד זה אינו תקף בשימוש עם קופונים אחרים (ללא כפל קופונים)

אין בהכרח התאמה בין מחירי המוצרים בחנות הפיזית לבין המחירים באתר ולהיפך.

כל מבצעי האתר בתצורת "מחיר רגיל"-"מחיר מבצע" מוגבלים ליחידה ללקוח במחיר מבצע, החל מהיחידה השנייה – ייגבה מחיר רגיל (המחיר המחוק באמצעות קו) המופיע בדף המוצר. 
כל מבצעי האתר בתצורה כמותית לדוגמא – "קנה 2 במחיר X" – מוגבלים למקסימום 6 יחידות.
הזמנות שיבוצעו בניסיון לעקוף את תנאי המבצע יבוטלו ללא הודעה מוקדמת.

דילוג לתוכן